قیمت انواع مواد غذایی در آمریکا
20 مرداد 1400
ارسال شده توسط arefe
4.63k بازدید

برای دانستن قیمت مواد غذایی در آمریکا و اقلام سوپرمارکتی این کشور و آشنایی بیشتر با هزینه های خورد و خوراک،در این پست به بررسی قیمت محصولات مختلف پرداخته ایم.
برای مشاهده ی هر عکس روی آن ضربه بزنید:
نام محصول | واحد | قیمت |
---|---|---|
تخم مرغ | 12 عدد | 3 دلار |
رب گوجه فرنگی | 170 گرم | 1 دلار |
کره | 400 گرم | 3 دلار |
اسپاگتی | 450 گرم | 1 دلار |
پنیر صبحانه | 400 گرم | 4 دلار |
روغن سرخ کردنی | 1.5 لیتر | 3 دلار |
شیر کم چرب | 1.5 لیتر | 1.7 دلار |
تن ماهی | 150 گرم | 1.5 دلار |
کنسرو لوبیا | 450 گرم | 99 سنت |
مقایسه قیمت گوشت در آمریکا و ایران
کشور آمریکا یکی از پیشرفته ترین تولیدکنندگان فرآورده های غذایی و محصولات کشاورزی در دنیا است.
قیمت نان در آمریکا چقدر است؟
نان یکی از ارزان ترین مواد غذایی در آمریکا محسوب میشود.در این پست به بررسی قیمت انوا نان می پردازیم.
دریافت دوره ی رایگان مهاجرت به آمریکا
دوره ی رایگانی را برای شما عزیزان طراحی کرده ایم که اصول اولیه ی مهاجرت به آمریکا را به شما آموزش میدهد.جهت دیافت دوره ی رایگان روی “دکمه” ضربه بزنید.
4.8/5 - (36 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید