هزینه ها در آمریکا

قیمت نان در آمریکا چقدر است؟

به یک قسمت دیگر از بررسی هزینه ها در آمریکا خوش آمدید.هدف از این پست ها این است که با مخارج خود در آمریکا بیشتر آشنا شوید.در این مقاله به بررسی قیمت نان و انواع آن در آمریکا میپردازیم.

برای مشاهده ی هر تصویر روی آن ضربه بزنید:

اسم نان

واحد

قیمت

باگت فرانسوی

300 گرم3 دلار

نان سفید (تست)

567 گرم1.25 دلار

Cuban Bread

نان کوبان

227 گرم3.65 دلار

Pepperoni roll

رول پپرونی

567 گرم3 دلار

Johnnycake

جانی کیک

1 عدد3 دلار

hoagie roll

رول هوآگی

482 گرم3 دلار

Frybread

نان سرخ کرده

1 عدد3.59 دلار

Texas toast

نان تست تگزاس

400 گرم2 دلار

New York City bagels

شیرینی های نیویورکی

368 گرم6.5 دلار

Cornbread

نان ذرت

440 گرم5 دلار دلار

Banana Bread

نان موزی

1 اونس (تقریبا 28 گرم)1.14 دلار

 

با شرایط زندگی در آمریکا بیشتر آشنا شو

برای اینکه از هزینه های زندگی در ایالت های آمریکا مطلع بشی و بدونی کدوم شهر و ایالت برای تو مناسبه حتما حتما توی دوره ی راهیابی اسون به امریکا شرکت کن تا ثبت نام تو و اعضای خونوادت توی لاتاری رایگان باشه.اما قبلش فرم پایین رو پر کن و از ما مشاوره ی رایگان بگیر!

مشاوره و ثبت نام رایگان لاتاری

4/5 - (12 امتیاز)
نمایش بیشتر

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا