هزینه ها در آمریکا

مقایسه قیمت گوشت در آمریکا و ایران

کشور آمریکا یکی از پیشرفته ترین تولیدکنندگان فرآورده های غذایی و محصولات کشاورزی در دنیا است و رتبه اول جهان را در تولید محصولاتی مانند شیر،گوشت،سویا دارد.همین موضوع باعث شده که قیمت مواد غذایی و محصولات سوپرمارکتی و گوشت در ایالات متحده بسیار مناسب باشد و شما بتوانید به راحتی سبد غذایی خود را تامین کنید.در این مقاله به مقایسه ی قیمت گوشت در آمریکا و ایران می پردازیم.

قیمت انواع گوشت در آمریکا

کلیه قیمت های اعلام شده بروز و برای سال 2023 می باشند

قیمت گوشت در آمریکا
قیمت گوشت در آمریکا
  • در آمریکا حقوق یک کارگر ساده یا نظافت چی تقریبا ماهانه 2000 تا 3000 دلار است
  • در آمریکا معمولا واحد وزن پوند است معادل 450 گرم اما ما قیمت ها را بر اساس کیلوگرم قرار داده ایم

گوشت گوساله

قیمت (به ازای هر کیلوگرم)

خورشتی13 دلار
چرخ کرده9 دلار
کبابی بدون استخوان12 دلار
دنده 8 دلار
بیکن گوساله19 دلار
پاچه 8 دلار
استیکی 16 دلار
راسته18 دلار
زبان 13 دلار
ماهیچه8 دلار

گوشت گوسفندی

قیمت (به ازای هر کیلوگرم)

چرخ کرده 20 دلار
کبابی 23 دلار
ماهیچه 23 دلار
دنده 23 دلار
راسته 23 دلار

مرغ

قیمت (به ازای هر کیلوگرم)

سینه7 دلار
ران3 دلار
گردن3 دلار
بال3 دلار

قیمت ماهی و غذاهای دریایی در هر کیلوگرم

فیله ماهی قزل آلا 17 – 30 دلار

استیک ماهی قزل آلا 12 دلار

فیله گربه ماهی 8 دلار

فیله ماهی تن 28 دلار

فیله آزاد قزل آلا 40 دلار

میگو 12 – 14 دلار

خرچنگ 22 دلار

قیمت غذاهای پروتئینی و فروشگاهی آمریکا

تخم مرغ 1.2 – 2 دلار برای 12 عدد.

نخود، ذرت 250 گرم 1.2 – 2 دلار

روغن نباتی 1 لیتر 2 دلار آمریکا

روغن زیتون 2 – 3.8 دلار در هر 1 لیتر.

پیتزا یخ زده 6 دلار

کوفته یخ زده 6 دلار در هر کیلوگرم

آب و نوشیدنی آب پرتقال 4 لیتر. 5 – 6 دلار

آب آشامیدنی 10 لیتر 4 دلار

کوکاکولا 2 لیتری 2 دلار

بسته 6 بطری آب 0.5 لیتری 2.9 دلار

اسموتی میوه ای 0.5 لیتری 3.3 دلار

 

قیمت غذاهای پروتئینی و فروشگاهی آمریکا

تخم مرغ 1.2 – 2 دلار برای 12 عدد.

نخود، ذرت 250 گرم 1.2 – 2 دلار

روغن نباتی 1 لیتر 2 دلار آمریکا

روغن زیتون 2 – 3.8 دلار در هر 1 لیتر.

پیتزا یخ زده 6 دلار

کوفته یخ زده 6 دلار در هر کیلوگرم

آب و نوشیدنی آب پرتقال 4 لیتر. 5 – 6 دلار

آب آشامیدنی 10 لیتر 4 دلار

کوکاکولا 2 لیتری 2 دلار

بسته 6 بطری آب 0.5 لیتری 2.9 دلار

اسموتی میوه ای 0.5 لیتری 3.3 دلار

 

البته این نکته را نباید فراموش کنیم که کشور آمریکا یکی از با ثبات ‌ترین اقتصاد‌های دنیا را دارد و تورمی که ما در ایران تجربه می کنیم برای مردم ایالات متحده تقریبا بی معناست.

با شرایط زندگی در آمریکا بیشتر آشنا شو

اگه میخوای آمریکا رو بهتر بشناسی و با شرایط زندگی توی آمریکا بیشتر آشنا بشی ، دوره ی راهیابی آسان به آمریکا خیلی بهت کمک میکنه.

برای دریافت مشاوره ی رایگان اطلاعات خود را در فرم زیر پر کنید:

مشاوره و ثبت نام رایگان لاتاری

4.3/5 - (21 امتیاز)
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا